Bilgisayarlı kontrollü panolarımız.

Cami ısıtma sistemlerimiz için kullandığımız panolar yapılacak mekânın büyüklüğüne göre gidecek malzeme çıkarıldıktan sonra istenilen güç miktarına göre hesaplanıp farklı çalışma seçenekleriyle birlikte kişiye özel veya mekâna özel olarak çalışması sunulmaktadırBilgisayar kontrollü panolar:Bu tip panolarımız namaz öncesi 1dk ile 250 dk arası her vakitte ezan öncesi veya ezan sonrası proglanma imkânı sunar ve her farklı bölüm farklı vakitlerde çalışması için tasarlanmıştır cihazlarımızın 10 röle çıkışı bulunmaktadır. Panolarımızda astronomik zaman saati yanı sıra 100 yıllık imsakiye bulunmakla beraber her vakit için kesin imsakiye zamanı girilmek suretiyle proglanabilir.

Panolarımızda termostat kontrolü zemin ve içerideki havanın sıcaklığı hassas termecupullarla ölçülmek suretiyle sıcaklık değerleri alındıktan sonra program özelliğine göre çalışması veya durması sağlanmaktadır. Panolarımızda görsellik olarak ve bilgi amaçlı vakit namazları aktif bölümleri tarih saat sıcaklık değerlerini gösteren LCD ekran bulunmaktadır.

Panolarımızda  şifreleme sistemi olup kişiye özel kullanım sağlanmaktadır,panolarımızın imalatı ve programlanması firmamız bünyesinde üretilmiştir ve garanti 10 yıldır.


IMG_1765


href=”http://www.kesifelektrik.com/wp-content/uploads/2015/11/IMG_0273.jpg”>IMG_0273IMG_0272IMG_2691IMG_253936549143zayDSCN4197